У Полтаві мирно захопили обласну й створили Народну раду

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУчора Полтавський Євромайдан дав голові Полтавської ОДА Олександру Удовіченку час до полудня сьогоднішнього дня, щоб він написав заяву про свою відставку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСьогодні, починаючи з 12-ї години, більше 3-х годин на 15-градусному морозі кілька тисяч полтавців чекало, доки закінчаться перемовини народних депутатів від опозиції з  губернатором. Це – Юрій Бублик, Валерій Головко, Сергій Каплін та Олег Сиротюк.  Однак, Удовіченко заявив, що заяву писати не буде.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAМіж правоохоронцями та протестувальниками стали жінки. Вони втикали квіточки в щити міліціонерів, переконували їх не застосовувати силу, бо на площі перед ОДА стоять їхні родичі й сусіди.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУтім, вдалося домовитися, що мітингувальники відводять свої загони самооборони, а міліція прибирає своїх «космонавтів».

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЄвромайданівці увійшли в зал засідань облради, міліція цьому не перешкоджала. Постраждали дві шибки вхідних дверей.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAО.Удовіченко заявляє, що нардепи його обманули, пообіцявши зайти до зали для проведення своїх зборів й по завершенню її звільнити, а тепер залишилися там, ще й звели перед будівлею барикаду.

До Народної ради увійшли опозиційні депутати обласної, міських та районних рад Полтавщини.

Депутат Полтавської облради, голова фракції УДАРу Петро Ворона просить усіх, хто підтримує Євромайдан, допомогти продуктами та іншими речами.

Людмила Кучеренко

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут