У вікно друкарні, яка виготовляє листівки для #Євромайдан #Харків, о 3-й ночі кинули коктейль Молотова

31 січня біля 3:00 в Харкові на провулку Кравцова в шибку приміщення на першому поверсі житлового будинку кинули коктейль Молотова в пластиковій пляшці, який загорівся. В результаті в приміщенні висока концентрація парів бензину. В цьому приміщенні розташована друкарня, яка виготовляла листівки для Харківського Євромайдану.

Власник друкарні, приватний підприємець Ярослав Здоровий, вважає, що це помста тітушок за те, що він друкував листівки для Євромайдану. На місце злочину прибула міліція і провела слідчі дії.

На місці були присутні члени координаційної ради Харківського Євромайдану Олександр Шевченко і Віктор Гарбар, які стали понятими і зафіксували на камеру всі процесуальні дії міліції.

ПС. Всі спецслужби світу традиційно вчиняють напади в період між 3 та 5 годинами ночі, коли статистична більшість людей спить.
ПС2. В Харкові такі напади традиційно вже вчиняються в ніч з четверга на п’ятницю. Це вже 11-й злочин проти активістів.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "У вікно друкарні, яка виготовляє листівки для #Євромайдан #Харків, о 3-й ночі кинули коктейль Молотова"

Comments are closed.