Українка з Малайзії: мої студенти з задоволенням підтримали Євромайдан

Однією з помітніших рис минулого року були акції на підтримку Євромайдану у різних куточках світу. Боротьба в Україні нелегка, але в жодному разі не можна втрачати надії, зазначила у розмові з Радіо Свобода організатор подібної акції у Малайзії Анна Ва. Вона колишня львів’янка, яка останні півтора року викладає німецьку мову в університеті міста Куантан, що на східному узбережжі цієї азійської країни. Радіо Свобода спершу поцікавилося в Анни, що знають у Малайзії про події в Україні, як вона переконала своїх студентів долучитися до акції на підтримку Євромайдану.

– Я прийшла, була дуже збентежена, ніч не спала. Зрозуміла, що хочеться якось підтримати морально, тому що звідси ти дуже сильно переживаєш, більше, ніж коли ти на місці. Я сказала своїм студентам, що в нас у країні революція, що ми хочемо не на Схід, а на Захід. Я зробила плакати, а вони кажуть: «Міс, без проблем, ми Вас підтримуємо», зробимо, щоб усе пройшло мирно. Я їм все пояснила, і вони без жодних вагань, я б сказала, що з великим задоволенням узяли участь. Це був один Євромайдан, чи Ви збираєтеся ще подібні акції проводити?– Це був один на території університету. Хотілося б залучити і українців у Куала-Лумпурі, але не тісно люди спілкуються, майже не підтримують контактів, тут дуже складно якось.

 Скільки всього українців у Малайзії?

– Десь осіб 200-300, а коли я була раз на святкуванні Дня незалежності в Куала-Лумпурі, то з працівниками посольства було, може, 30, яких я побачила.

 Чого Ви очікуєте у Новому році в Україні? Наскільки Вам тривожно на душі, а наскільки Ви вірите, що становище зміниться на ліпше?

Місяць Майдан стоїть, маленькими кроками просувається, дуже повільно, але просувається

– Насправді вірю. Як казала Леся Українка, без надії сподіваюся. Ситуація складна, але все одно хочеться вірити, що будуть зміни, що недарма люди вийшли, сотні тисяч людей, і вони налаштовані тільки на краще життя. Я думаю, що це буде нелегкий шлях, він вже нелегкий, місяць Майдан стоїть, і все-таки, мені здається, маленькими кроками просувається, дуже повільно, але просувається.

 Звідки Ви отримуєте інформацію про події в Україні?

Дивлюся Громадське.TV, підписана на Радіо Свобода, «Українську правду»

– Facebook, дивлюся Громадське.TV, підписана на Радіо Свобода, «Українську правду». Тобто постійно новини. Може, це навіть і забагато, але наскільки ти переймаєшся і хочеш бути в курсі того, що відбувається.

 Прошу, ще кілька слів скажіть, чого Ви бажаєте нашим слухачам і читачам сайту у Новому році?

Боротьба нелегка, але вона того вартує. Ми заслуговуємо на краще життя

– Не втрачати надії. Боротьба нелегка, але вона того вартує. Ми заслуговуємо на краще життя.

Джерело Радіо Свобода

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Українка з Малайзії: мої студенти з задоволенням підтримали Євромайдан"

Comments are closed.