В середу, 22-го січня, в день соборності України, в Харкові, коло пам’ятника Шевченку відбудеться акція та презентація диску «Рок за соборність».

Харківський євромайдан кличе.

Друзі-харків’яни – всі, хто не поїхав на Київ. В середу, 22-го січня, в день соборності України, в Харкові, коло пам’ятника Шевченку відбудеться акція та презентація диску «Рок за соборність».

Мітинг підтримають рок-гурти

«П@п@ Карло» (Харків)

«Транс-формер» (Полтава)

«ДК Dance» (Cуми)

«Kozak System» (Київ).

Початок – о 18.00.

В день нашої соборності – тримаймося разом!

«Рок за соборність» – унікальний музичний диск, куди увійшли 17 треків вітчизняних виконавців із різних куточків України. Зокрема, свої композиції для диску надали Тарас Чубай, Марія Бурмака, Ірена Карпа, гурти Ундервуд, Ot Vinta, Kozak System, Юрій Андрухович і Сергій Жадан зі своїми музичними проектами, а також інші популярні рок-музиканти. Ініціаторами випуску та розповсюдження альбому виступили активісти харківського євромайдану. Диск буде розповсюджуватись безкоштовно, засвідчуючи єдність та взаємопідтримку різних регіонів країни.

image description

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут