Вищий адмінсуд: на гальмах

У травні 2012-го року пленум Вищого адміністративний суд України прийняв доволі симпатичну і прогресивну “довідку” щодо вирішення судами спорів, пов’язаних з реалізацією права на мирні зібрання.

Тоді ж саме ВАСУ постановив: “Рекомендувати Голові Вищого адміністративного суду України утворити робочу групу для підготовки проекту постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України “Про судову практику розгляду та вирішення адміністративними судами справ стосовно реалізації права на мирні зібрання (збори, мітинги, походи, демонстрації тощо)“.

У серпні 2013 року ВАСУ пообіцяв, що постанову буде підготовано до кінця року:

ВАСУ-відповідь-постанова-39-619x853

Але так чомусь не сталося, на жаль:

Северин О.

Благими намірами, як кажуть, вимощено дорогу самі знаєте, куди.

Залишається сподіватися, що у ВАСУ вистачить правосвідомости і в очікуваній все ж постанові і у поточній практиці не застосовувати новий псевдозакон про диктатуру. Contra spem spero

***

Діяльність  з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в України здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут