Звернення міського голови Тернополя Сергія Надала

Центральна влада не захотіла вести діалог з власним народом, обрала тактику «закручування гайок», на що отримала жорстку, агресивну, відчайдушну реакцію. Це природня реакція народу, який реалізовує своє природнє право на повстання, відповідаючи на брутальне зазіхання на громадянські права і свободи. Відповідальність на вуличних заворушеннях і ескалації насильства лежить на владному режимові. Нащадки козаків і повстанців не могли реагувати по іншому.

Тернополяни налаштовані рішуче. Ми завжди були містом активних патріотів – протягом тривалих національно-визвольних змагань. Тернополяни були у перших рядах, руйнуючи тоталітарну радянську систему. Тернополяни єдиною громадою масово і рішуче беруть участь у Євромайдані від його першого дня. Сьогодні тернополяни мобілізуються і знову масово вирушають в Київ для участі в акціях протесту.nadal

Все ще надіємось на вихід з силового протистояння, зупинку насильства і переслідування учасників народних протестів. Все ще сподіваємось на мирне розв`язання гострої політичної кризи. Але це неможливо, якщо влада обмежиться декларативними кроками. Суспільство чекає дій спрямованих на відновлення громадянських прав і свобод, виконання вимог під якими вже два місяці триває Євромайдан.

Я закликаю Армію і працівників правоохоронних органів не чинити насильство проти народу, на служіння якому ви присягали.

Боже, дай нам мудрості і єдності!

Міський голова Тернополя                                                                     Сергій Надал

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Звернення міського голови Тернополя Сергія Надала"

  1. Дай Боже здоровья народному меру!

  2. Дай Боже здоровья народному меру!

Comments are closed.