МЗС України висловило протест у зв”язку з діями російської сторони

МЗС УКРАЇНИ ВИСЛОВИЛО ПРОТЕСТ У ЗВ’ЯЗКУ З ДІЯМИ РОСІЙСЬКОЇ СТОРОНИ

28 лютого 2014 р. російській стороні передано ноту Міністерства закордонних справ України, в якій висловлено протест у зв’язку з порушенням повітряного простору України та недотриманням Угоди про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 28 травня 1997 року.

Окремо було наголошено на тому, що Україна не зверталася до Росії з жодними пропозиціями чи проханнями щодо застосування військових формувань Чорноморського флоту Російської Федерації, тимчасово дислокованих на території України, для забезпечення громадського порядку, запровадження будь-яких антитерористичних чи інших силових заходів.

МЗС України підтвердило свої вимоги щодо невідкладного повернення військовослужбовців, бойової та військової техніки Чорноморського флоту Російської Федерації до місць їхньої дислокації.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "МЗС України висловило протест у зв”язку з діями російської сторони"

  1. Чому Україна досі не вишла з СНД?????? чому наш посол досі в москві????? чого посла росії не витурили з України???

  2. DORECHI PRAVULINO CHOMY DOSUX PIR NEPOSTAVLENO PUTANAY VUXODY Z SND

  3. Если мы отдадим Крым, Путин не остановится на нем. Он попытается захватить восток, в возможно и всю Украину. Нужно готовться к войне

Comments are closed.