Польща закликає світ врятувати Україну

Уся Польща піднята на ноги. Усі головні канали, радіостанції, сайти наживо транслюють Київ. Усі ключові політики, діячі, інтелектуали наживо коментують те, що відбувається. Розпочалися телевізійні марафони, які ймовірно триватимуть усю ніч (наприклад, TVP запропонував мені вийти до них в прямий ефір у зручний для мене час з 1 до 4 ночі).

Відчувається, що шляху назад немає. Лунають найрізноманітніші думки, на повному серйозі обговорюється початок світовоі війни. Вважається, що Захід і Росія домовилися щодо майбутнього місця України, але український народ повстав і поламав цю домовленість. З поваги до цього відчайдушного й ідеалістичнішого народу Польща закликає світ втрутитися і врятувати Україну.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Польща закликає світ врятувати Україну"

 1. Для спасіння України було б достатньо щоб світ засудив в першу чергу “опозицію” і екстремістів, які планують змістити погану але легітимну владу бандитськими методами. Чого він не робить, а вину перекидає на всіх, притому на владу більше. Таке відношення тільки підбурює екстремістів.

 2. Сергій Король | 19-02-2014 02:20 at 02:20 |

  Тримайся чудовий і добрий мій друже,
  Коли вітер здіймається й хмари,
  Бо зоря засіяє і світлом наповнить,
  і земля ця любов пригадає…
  Такі мужні серця, як у грудях твоїх,
  Будуть жити віки, покоління…
  Пам”ятатимуть всі що були вояки,
  які мали сміливість й терпіння..

  Друже, брат, ти не сам в полі бою. Ми серцем з тобою.. і разом душою…

 3. Валентина | 19-02-2014 02:30 at 02:30 |

  Війна!!! Що ще може бути страшніше!!! Що буде з нашими дітьми! Сльози застилають очі. Фізично на Майдані бути не можу! Влада, яка в крові топе власний народ- не може бути легітимною. та невже не можна було розуміти – Хам ніколи не поступиться!

Comments are closed.