Прес-служба МЗС заявила, що сказане ротом міністра ЗС Кожари про Дмитра Булатова “не відображає дійсного ставлення міністра до цієї трагічної ситуації”

Сьогодні Прес служба МЗС розіслала по ЗМІ заяву, з якою ви можете познайомитися, наприклад, тут МИД прокомментировал слова Кожары о царапине на щеке у Булатова

Как сообщает пресс-служба МИД, Министерство иностранных дел Украины обращает внимание, что “распространенные рядом украинских информационных ресурсов комментарии относительно высказываний министра иностранных дел Украины относительно состояния здоровья Дмитрия Булатова не отражают действительного отношения Леонида Кожары к этой трагической ситуации”.

“Министр иностранных дел Украины выражает глубокое сожаление по поводу событий, которые произошли с Дмитрием Булатовым, и желает ему скорейшего выздоровления”, – рассказали в ведомстве.

Однак пряма мова Кожари тут hhttps://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NrGuaXG69aY#t=211 (починається епізод саме з Кожарою з відмітки 3:30)

Від Майдан-Інформу: ми стурбовані незалежністю рота міністра від решти міністра, маємо підстави для побоювань, що контроль над ротом міністра здійснюється ззовні його організму. Раніше подібне повідомлялося про сайт Міністерства внутрішніх справ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Прес-служба МЗС заявила, що сказане ротом міністра ЗС Кожари про Дмитра Булатова “не відображає дійсного ставлення міністра до цієї трагічної ситуації”"

  1. Валентина | 03-02-2014 17:48 at 17:48 |

    Краще жувати,чим говорити…

Comments are closed.