Самооборона зупинила Яценюка і Тимошенко

Прекрасне відео про майбутнє

Громадяни, які охороняють периметри “Жулян”, попередили Арсенія Яценюка та Юлію Тимошенко: перемогу здобували ми. Люди нагадали Яценюку про кортежі: “ще ви не при владі, а вже так поводитесь”.
А Тимошенко пообіцяла пам’ятати, що перемога належить народові, а не політикам.
22.02.2014 р.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Самооборона зупинила Яценюка і Тимошенко"

  1. В.ПОНОМАРЬОВ | 23-02-2014 11:44 at 11:44 |

    Для чого нам взагалі така одіозна, суперечлива та провокаційна посада, як посада президента?
    І чому потрібно зупинятися на півшляху? Пропоную скрізь: перейти повністю до парламентської республіки і ліквідувати інститут президентства як такий взавгалі. Більшої користі для держави годі й шукати, як політичної, так і економічної. На скільки мені відомо з віткритої інформації, витрати на утримання президента і його апарату співставні з бюджетом великого міста -мільйонника. За річну економію на президенті і його апараті можна збудувати метро на Троєщину у Києві, та й у інших містах, де у ньому є потреба. Не кажу вже про витрати на підготовку та проведення виборів. Особливо зараз, коли країна переживає не найкращі часи?

Comments are closed.