The Bobs-2014: Deutsche Welle оголосила конкурс для інтернет-активістів

Bobs-2014_Milestoneposting_submitNow_600x240px

Джерело

Перегони почалися! Віднині й до 5-го березня ми приймаємо пропозиції для участі в десятому конкурсі The Bobs-2014. Реєструйте інтернет-проекти, блоги та веб-сайти – свої та своїх друзів.

Як і раніше, ми шукаємоактивних людей та цікаві проекти, створені для зміцнення свободи слова, захисту прав людини та розвитку громадянського суспільства в різних країнах.

Хто може брати участь?

Номіновані веб-сайти мають бути написані однією з 14 мов конкурсу: українською, англійською, арабською, бенгальською, гінді, індонезійською, іспанською, китайською, німецькою, перською, португальською, російською, турецькою або французькою.

Вони повинні бути у вільному доступі, тобто без обов´язкової реєстрації та паролів. У майже всіх конкурсних номінаціях можна реєструвати інтернет-проекти будь-яких форматів. Для вашої фантазії та креативу немає меж:пропонуйте для участі в The Bobs блоги, Facebook-сторінки, Twitter-акаунти, Youtube-канали, подкасти тощо. Єдиний виняток: одна з головних номінацій – “Найкращий блог”. У нійми нагородимо саме блог. Детальніше про це – в розділі Правила.

Наш козир – багато мов

Списки всіх зареєстрованих для участі проектів ми передамо міжнародному журі. Цього року в нас чимало нових облич. Експертка від України – Вікторія Сюмар, відома громадська активістка та телеведуча. Від Туреччини судитиме експерт з нових медіа Еркан Сака, від Іспанії – правозахисницяРената Авіла, від Бразилії -телеведучий і колумніст Але Юсеф, від Франції – один із найуспішніших камерунських блогерів Флоріан Нґімбіс, від Індонезії – психолог Аліса Вахід, а від Індії – інтернет-активістка Рогіні Лакшане.

15 членів міжнародного журі оцінять ваші пропозиції та оберуть фіналістів. Перелік фіналістівми оприлюднимо на цьому веб-сайті 2 квітня. Про всіважливі дати The Bobs читайте в розділі Етапи конкурсу.

Переможці поїдуть до Німеччини

Імена переможців, яких оберуть журі та користувачі, ми оголосимо 7 травня 2014 року. Переможців за версією журі запросимо на медіаконференцію Deutsche Welle Global Media Forumдо Бонна (30 червня – 2 липня). Головна тема цьогорічної медіаконференції – “Від інформації до участі – виклики для медіа”.

Хештег ювілейного конкурсу The Bobs – #thebobs14. Будемо раді отримати ваші відгуки наFacebook та Twitter!