Як Верхорада насправді [не] розглядала “закон про диктатуру”

Комітети ВР України одностайно відхрещуються від участи у “благословінні” скандального і такого, що “написаний по-дебільному” (с) законопроекту Колесніченка – Олійника  “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян” (нагадаємо, “голосування” за цей проект у протиприродний, піаністський спосіб та хутке підписання “гарантом” спричинило різке загострення громадянського протистояння в Україні, врешті закон було скасовано).

Отже, парад відповідей комітетів ВР на відповідний запит Інформаційного центру “Майдан Моніторинг“:

1

2

456789101112131415

І лише Комітет ВР України з питань верховенства права та правосуддя, яким щодо законопроекту “про диктатуру” було визначено головним, взяв 20 днів на роздуми. Чекаємо.

0

І Головне науково-експертне управління Верховної Ради також огидний витвір Колесніченка з Олійником не розглядало:

3 Отакий був, перепрошуємо “законодавчий процес“…

До слова: найближчими днями буде подано судовий позов до голови ВР Рибака щодо порушення встановленої регламентом процедури при поспішному, раніше ніж на другий день, підписанні того нещасного “закону-фальсифікату“. Далі буде.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут