Заява представника омбудсмена в Харківській області

Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини (Омбудсменом) мені, Наталії Зубар, надані повноваження здійснювати моніторинг додержання прав і свобод громадян на території Харківської області. Я заявляю, що робитиму все від мене залежне для того, аби права і свободи всіх без винятку громадян України беззастережно поважалися органами державної влади та місцевого самоврядування на території Харківської області.

«Права людини понад усе» лишається основним гаслом, яким керуюся я та громадська організація «Інформаційний Центр «Майдан Моніторинг»», яку я очолюю.

Наголошую, що в моїй діяльності я жодним чином не збираюся зважати ані на «провладний» або «опозиційний» статус відповідних органів влади або місцевого самоврядування, ані на «провладні» або «опозиційні» настрої громадян України, права і свободи яких перебувають під загрозою, ані не революційну доцільність, ані на контрреволюційну недоцільність.

Я гарантую, що робитиму все від мене залежне, аби всі громадяни України в Харківській області відчували свої права та свободи захищеними і були впевнені в тому, що вони не стануть жертвою переслідувань через політичні розборки або революційний запал, незалежно від того, чи йдеться про учасника акцій протестів, який у мирний законний спосіб виявляв свою громадянську позицію, чи йдеться про співробітника або військовослужбовця Міністерства внутрішніх справ, який добросовісно виконував свої службові обов’язки.

Наталія Зубар, 28 лютого 2014 р.

20140228-134530

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Заява представника омбудсмена в Харківській області"

  1. не могу успокоиться, в 2011 году, когда Путин направил воды водохранилища на Крымск, погибло 2500 человек и по правилам ООН должны были приехать представители ООН если количество убитых превышает 200 человек, чтобы этого не случилось 3 дня на рефрижираторах умерших развозили в ближайшие населенные пукты по моргам и по фальшивым протоколам спешно хоронили.не позволив даже родственникам опознать погибщих – сейчас срочно нужно расследовать деятельность моргов и кладбищ населенных пуктов в киевской области – если цифра погибших будет больше 200 можно будет приглашать следователей ООН минуя трибунал в ГААГЕ уже появились в сети от Татьны Мовчан сообщения о событиях 18 числа в автозаках трупы вывозили с шелковичной и Институтской

Comments are closed.