Майдан Моніторинг: Для того щоб нарешті #почути Юго-Восток (с) ….

для того щоб нарешті #почути #Юго#Восток (с) треба спочатку конкретно заткнути тих, хто найголосніше кричить начебто від імені Донбасу. І почати слухати адекватних людей з Донецька, Луганська, Маріуполя, Артемівська. Нарешті помітити, що там є багато хто крім ригів і коммі. Наприклад, громадські діячі, активісти опозиційних партій, науковці, журналісти локальних незалежних видань. Вони не для того стояли на Майдані (с), щоб від їх імені знову говорили “колишні”.

“Стандарти журналістики”, які передбачають обмежений набір розмовляючих голів на всі випадки життя, від класичного балету до інформаційних технологій, напевне підлягають перегляду. Можливо, в українських медіях недостатньо представлено точку зору серійних вбивць і кримінальних авторитетів? То хай ще вони повчать нас жити…

щоб було зрозуміло киянам. Черновецький не мав права говорити від імені всього Києва, бо за нього голосували максимум 20% киян. Чим краще Черновецького чув (наприклад) Ющенко, тим гірше він чув Київ. І тим меншу мав підтримку у місті. )|(опов мав ще менше право говорити від чийогось імені крім свого, оскільки його взагалі не обирали, а призначили.
_______________

з дозволу Yuri Makarov та Oleh Pokalchuk процитую пана Юрія:
як на мене, давно час змінювати “стандарти журналістики”, згідно з якими “мають бути почуті всі позиції”. Я щиро не розумію, яку “позицію” може представляти Чечетов, Олійник, та ж Калєтнік. Не кажучи вже про Царьова. Цей забобон має бути усвідомлений саме як забобон. На тій давній студії з Вєнєдіктовим на ГТ наші розгубилися, а він їх повчав, що треба брати інтерв’ю навіть у Брейвіка. Мене там не було, я би запитав, а в Адольфа Ейхмана він теж би взяв інтерв’ю? Як на мене, це просто недалекість. Спершу кликати Олійника в ефір, а потім показувати йому fuck. Я Романа добре розумію, я б теж, мабуть, щось показав, бо є межі нормальному людському терпінню, й професіоналізм тут ні до чого. Дискусії вигадано, щоби з’ясовувати істину в результаті зіткнення ідей, аргументів, міркувань, виходячи з певного спільного ціннісного набору уявлень про світ. А тепер хай мені хтось пояснить, яка може бути спільна платформа цінностей з Олійником? То НАВІЩО з ним розмовляти? Навіщо кликати Калєтнік???

————————–

Вот именно. Говорящие ротожопы на всех тв задрали просто. Никого они нахрен не представляют.

И очень правильно автор обращает внимание на то, что засилье рыгов на Юго-Востоке происходит в том числе и попущением журналистов. Поскольку это они позволяют им “говорить о имени Донбасса”.

И как мы видим, то, что общество, в лице журналистов, позволяет хрен знает кому присваивать право говорить от имени себя – это весьма небезопасно. Эти ротожопы, они жадные, безответственные, часто просто очень глупые и ограниченные. А главное – они самозванцы и узурпаторы, и никого на самом деле не представляют.

Віктор Пушкар та Тетяна Кохановська

10297883_367864600018943_7615917871831410749_n

About Nataliya Zubar 2351 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

3 Comments

  1. Для того, чтобы остудить горячие головы в Донбассе надо просто принять в Украине законы, аналогичные российским.
    Этим снимутся все претензии по поводу сепаратизма.
    По российскому законодательству никаких журналистов, кроме прошедших особую аккредитацию, в зоне КТО не может быть. Поэтому все претензии российского МИДа безосновательные.
    Учитесь проводить КТО у россиян, применяйте их методы на 100%, тогда не будет возможности для предъявления претензий со стороны России.
    Для оппонентов, посмотрите определение сепаратизма и терроризма в российском УК, а заодно и меру наказания за эти преступления.

Comments are closed.