В Едінбурзі триває фото-виставка “Революція гідності”, яка присвячена подіям на Майдані

В Едінбурзі триває фото-виставка “Революція гідності”, яка присвячена подіям на Майдані
Це перша виставка в Шотландії присвячена нещодавнім подіям в Києві. Виставку організували Українська греко-католицька церква, громадське об’єднання Лондон Євромайдан та Союз Українців Британії.
Фотовиставка “Революція гідності” складається з робіт двох професійних фоторепортерів: Алекса Заклецького і Романа Чорномаза, які були на Майдані в Києві протягом всіх трьох місяців протесту. Світлини відслідковують історію подій до кінця лютого, включно з безпрецедентно жорстоким нападом на протестувальників 30 листопада і закінчується падінням уряду Януковича. Невелика кількість робіт була опублікована світовими медіа під час подій, але більшість світлин відібрані саме для цієї  виставки і вперше представлені широкому загалу.
На відкритті виставки з привітальним словом звернулися організатори, шотландський політик Jim Orr, який був на Майдані в січні 2014, україські і польські виконавці заспівали українських пісень, а вокальна група Scotebi, що складається виключно з шотландців, заспівали грузинських пісень.
Гості також переглянули документальну стрічку про бої на вул. Грушенського від студії BABYLON’13. Виставка буде працювати до 4-го травня, під час її роботи щовечора буде відбуватися показ документальних фільмів BABYLON’13.  За перші ж дні роботи виставку відвідали більше тисячи мешканців та гостей Едінбургу. Це продовження проекту, який розпочався з демонстрації виставки в Лондоні, в центральному домі Союзу Українців Британії 16-30 березня, в травні виставка переїде в Вулверге́мптон (Англія).
10277189_764483550243082_8494893054722469519_n
ВІДЕО:  Проект “Революція гідності” гостює в Шотландії — вступне слово Отця
Василя Креня (парафа Української Католицької церкви Матері Божої Почєвської в Едінбурзі, Шотландія)
Оксана Мавродіі — успішна оперна співачка, родом з Одеси
Scotebi (вокальна група, що складається виключно з шотландців. Вони співають грузинських пісень і щиро вболівають за Україну)
ПРИМІТКИ
·       Виставка триває з 23.04.14 до 04.05.14 в приміщенні Української греко-католицької церкви в Единбурзі.
·       Контактна особа – організатор виставки: Тетяна Клименко тел. +44 796 66 920 20.
·       Сформована українською громадою група “London EuroMaidan” є однією з найбільш помітних спільнот діаспори, яка проводить постійні протести, починаючи з листопада 2013 р..
·       Протестувальники продовжують безстроковий цілодобовий протест на Даунінг Стріт вже понад майже два місяці з часу вторгнення російських війсь в Крим. Лондон Євромайдан вимагає від британського уряду застосування адекватних санкцій до Росії та виконання взятих міжнародних зобовязань щодо забезпечення теріторіальної цілісності України.
·       Вебсайт “Euromaidan London”: www.saveukraine.co.uk
·       Twitter @londonmaidan

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "В Едінбурзі триває фото-виставка “Революція гідності”, яка присвячена подіям на Майдані"

  1. просрали и революцию и гиднисть…

Comments are closed.