Влада відповідає на пропозицію співпраці у забезпеченні вільних, легітимних виборів

Розпочинаючи моніторинг порушень виборчого законодавства та дотичних прав і свобод під час президентських виборів – 2014 в Україні, Інформаційний Центр “Майдан Моніторинг” звернувся до низки відповідних суб’єктів владних повноважень щодо співпраці. Деякі з них вже відповіли.

Генеральна прокуратура під особисту відповідальність зобов’язала прокурорів приймати законні рішення при розгляді матеріалів з ознаками вчинення злочинів:

шмибори-гпу-1

шмибори-гпу-2

Секретаріат Кабміну “відпасував” листа до Центральної виборчої комісії:

шмибори-гпу-3

ЦВК подякувала за сприяння проведенню чесних і прозорих виборів:

шмибори-цвк

Чекаємо на реакцію інших.  Детальніше про проект – ТУТ Запрошуємо всіх небайдужих і зацікавлених у належному проведенні виборів (очевидне питання національної безпеки) до співпраці, про виявлені порушення виборчого закону просимо повідомляти на електронну адресу monitor@maidan.org.ua

***

Діяльність з моніторингу порушень виборчого законодавства здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут