ІЦ “Майдан моніторинг” презентував виставку “Герої не вмирають”

22 травня 2014 року у четвер в Державному архіві Тернопільської області відбулось відкриття виставки “Герої не вмирають” вистака створена на основі фоторобіт працівника архіву Ігоря Крочака і документів повязаних з українською “Революцією гідності” 2013-2014рр.
unnamed (5)

Виставку відкрив директор держархіву області кандидат історичних наук Юрій Гумен, зі словом звертанням до присутніх звернулася керівник апарату Тернопільської ОДА Марія Чашка. Про свої переживання і участь у революції розказали, отець УГКЦ Мартин Хомів, бійці самооборони Майдану Роман Павлишин та Євген Панькевич, фотожурналіст і громадський діяч що пройшов усі гарячі точки Майдану Ігор Крочак. Від співорганізаторів виставки ІЦ “Майдан Моніторинг” та Конгресу українців Канади виступила Людмила Ханас.
unnamed (4) Учні 20-ї школи міста Тернополя прочитали вірші присвячені героям Небесної Сотні. Тернополяни та гості міста зможуть відвідати її у будь який день тижня. Згодом виставка за сприяння ІЦ “Майдан Моніторинг” та Конгресу українців Канади буде продемонстрована в навчальних закладах і районах області та за її межами.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут