На Донбасі продовжується етнічні чистки

9 травня в м. Макіївка , в смт. Ханжонкове,с. Буроз в помешкання подружжя Олени Бенедюк та Юрія Масоїда за адресою вул. ПИРОГОВО-1, буд.1, кв. 4 увірвались буцімто працівники міліції у супроводі декількох озброєних бойовиків Донецької республіки з битами.

Забрали, не пред’явивши жодних документів, цілком тверезого чоловіка Юрія М’ясоїда за звинуваченням, що нібито він бесь колись напився і буянив.

10 травня близько 19.00 приїхали вже одні озброєні бойовики на іншу адресу м.Макіївка с. Калинове вул. Ярославська 4 , де прописаний і проживає її син Юрій Бенедюк. За цією адресою знаходилась в цей час Олена Бенедюк та інші родичі. Бойовики зателефонували сину Юрію, вимагали, щоб він до них з’явився і заявили, що вони забирають як заручницю ще й вдобавок мати.

Невдовзі із телефону 099 902 81 38 пронав дзвінок сину, і чоловік на ім’я Іван під погрозою вбивства батьків вимагав від сина приїхати в Донецьк і здатись. Таким чином взято в заручники Олену Бенедюк та Юрія Мясоїда.

Отже по відношенню до членів родини скоєно низку кримінальних правопорушень в тому числі і за участі працівників міліції. Зв’язок батьками Юрія Бенедюка втрачено!

Марія Олійник

About Nataliya Zubar 2357 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

1 Comment

  1. Окупація України, ось справжня мета Путіна і ко. Хто там ще з політиків та владних чиновників розповідає про “братній” народ, про те що маємо їх почути, про те щоб припинити АТО, про переговори з цими окупантами-терористами…?

Comments are closed.