В.о. Президента Турчинов закликав усіх віруючих до спільної молитви за Україну 24 травня

2014.05.22_1m_UCCRO_Oleksandr_Turchynov_Kyiv_Ukraine_irs.in.ua
.
КИЇВ – Голова Верховної Ради, в.о. Президента України Олександр Турчинов закликав усіх віруючих та глав усіх церков і релігійних організацій об’єднатися в молитві за Україну, за мир та єдність у державі, проведення чесних виборів.
.
Про це він заявив 22 травня 2014 року під час зустрічі з Всеукраїнською Радо Церков і релігійних організацій, яка відбулася у конференц-залі Парламенту, повідомляє Інститут релігійної свободи.
.
На переконання керівника Парламенту, є дуже важливим, аби “всі церкви, всі конфесії об’єдналися у спільній молитві до Бога, щоб він благословив Україну, щоб в нашій державі був мир, спокій, злагода, щоб українці зробили свій важливий і правильний вибір”.
.\
Турчинов запропонував присвятити цьому 24 травня – так званий “день тиші”, коли напередодні президентських виборів в Україні припиняється будь-яка агітація.

У суботу о 13:00 глави українських конфесій разом помоляться у храмі Софії Київський. Молитви за України також триватимуть протягом дня у храмах всіх конфесій, з огляду на підтримку цієї ініціативи з боку Ради Церков.

“Саме духовність повинна забезпечити наш розвиток, – наголосив в.о. Президента України – Духовна людина ніколи не знищуватиме власну державу”. Він зауважив, що терористи на Сході України не мають ні віри, ні справжньої духовності, тому з такою жорстокістю чинять беззаконня, диверсії та проливають кров мирних людей та українських солдат.
.
Під час зустрічі Олександр Турчинов висловив вдячність членам Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій  “за морально-виховну роботу, за пастирське слово, за намагання докласти усіх зусиль до забезпечення миру в Україні”.
.
Глави українських конфесій знову засудили прояви сепаратизму, заявили про однодушне прагнення усіх релігійних лідерів єдності та цілісності України в її міжнародно-визнаних кордонах. Також глави церков і релігійних організацій засудили провокації та штучні намагання зірвати виборчий процес шляхом зовнішньої агресії та диверсій.
.
Ієрархи церков висловили підтримку ініціативі загальнонаціональної молитви за Україну, яка засвідчить єдність і консолідовану позицію всіх Церков і релігійних організацій країни у прагненні миру і злагоди у суспільстві, прозорих і чесних демократичних виборів.
.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

6 Comments on "В.о. Президента Турчинов закликав усіх віруючих до спільної молитви за Україну 24 травня"

Comments are closed.