Бюджетники Харкова в робочий час зустрічають в аеропорті Кернеса

Бюджетники веселі і радісні. Кажуть, що прийшли самі. Ага, в робочий час.
Символіка тільки українська та харківська. Прапорів партій нема ваще.
Спецрейсами тролейбусів та автобусів завезли бюджетників на зустріч Кернеса в харківському аеропорті. Особливо доречно на одному напис “время свободних людей”

Комунальне підприємство Жилкомсервіс, участок №1. Начальник поїхав в аеропорт зустрічати Кернеса. В робочий час. Розмовляє депутат Харківської міськради Дмитро Марінін, який прийшов інспектувати свій виборчий округ

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

ipp

* * *

Діяльність з протидій незаконному примусу Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” здійснює за підтримки European Endowment for Democracy.

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/

4 Comments on "Бюджетники Харкова в робочий час зустрічають в аеропорті Кернеса"

  1. вот я как-то сразу поверила, что бюджетники купили флаги, все ночь, в свободное, т.е., от работы время рисовали плакаты, надували шарики, созванивались, списывались в соц.сетях и вот все пришли, взяв отгулы (а, кстати, отгулы сейчас есть?). Поэтому, не уставшие, веселые и радостные! Бальзам для души!

  2. вот я как-то сразу поверила, что бюджетники купили флаги, все ночь, в свободное, т.е., от работы время рисовали плакаты, надували шарики, созванивались, списывались в соц.сетях и вот все пришли, взяв отгулы (а, кстати, отгулы сейчас есть?). Поэтому, не уставшие, веселые и радостные! Бальзам для души!

  3. а на коленках ползали? типа “прости родной, что не уберегли”? :)

  4. Вычесть из зарплаты время прогула! Объявить взыскание! Начальников уволить за не соблюдение дисциплины!

Comments are closed.