Деркачівська Альтернатива вимагала відставки голови Держземресурсу

26 червня в старовинному козацькому місті Дергачі Харківської області, можливо, вперше в історії відбувся мітинг протесту. Люди піднялися проти сваволі голови Держземресурсу Халіна.

Мітинг організувала ГО “Деркачівська Альтернатива”, участь взяли представники Самооборони Харківської області, Євромайдану Харкова та Правого Сектору. Виступали мешканці Дергачів, аж до дуже літніх людей, які розповідали про неможливість отримання документи на землю та сваволю чиновників. Халін до людей не вийшов, бо заліг на лікарняний.

Учасники мітингу помітили, що на адмінбудівлі, де серед інших установ знаходиться і Держземресурс, немає українського прапора і подарували чиновникам прапор. Офонаревша міліція і СБУ перешкод нікому не чинили. Чиновник обіцяв повісити прапор.

Резолюція мітингу

Ольга Ярова (яка виступала на мітингу) спробувала отримати витяг про власність на землю в Дергачах Харківської області. Вона не отримала документ, зате отримала синці, закривавлені губи від здоровенних мужиків, які працюють в у місцевому відділенні Держземресурсів.

Репортаж вела Наталка Зубар

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Деркачівська Альтернатива вимагала відставки голови Держземресурсу"

  1. Проснулись? Уже хорошо!

Comments are closed.