Файне місто Тернопіль: Несвобода мирних зібрань

Минулого року Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” попереджав Тернопільську міську раду про незаконність висловлених ними тоді планів затвердження власного нормативного акту з питань організації і проведення мирних зібрань. Тоді вони загальмували прийняття рішення, але, як виявилося, ненадовго, от:

Тернопіль-39-1

Тернопіль-39-2Тернопіль-39-3Тернопіль-39-4Тернопіль-39-5

Оскільки Конституція України і Закон “Про місцеве самоврядування” не надає місцевим радам жодних повноважень на втручання у правове регулювання питань реалізації громадянами права на мирні зібрання, ми невдовзі вживатимемо належних заходів для скасування цього неподобства (яке є неправовим як загалом, так і щодо визначення строку повідомлення про мирні зібрання,  тлумачення термінів, які містяться у ст.39 Конституції України, запровадження можливости “припинення” мирних зібрань у позасудовому порядку тощо).
Далі буде.

*****

Діяльність з моніторингу свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут