Художниця Марія Ділай закликає живописців приєднуватися до виставки “Герої Майдану”

Шановні друзі, живописці, колеги, художники і всі громадяни України, які в складний час нашої української історії не були байдужі і завдяки своєму духу передали на полотнах дух Майдану. До вас є пропозиція показати свої роботи для того, щоб організувати всеукраїнську виставку по всій Україні (за підтримки ІЦ «Майдан Моніторинг»).

Прошу вас, зголошуйтеся і долучайтеся!

Мене звати Марія Ділай, я спостерігала за подіями на Майдані. Це сколихнуло не лише моє серце художника, але і серця моїх колег, які не находили собі спокою, переживали, переймалися долею України. Є багато полотен написаних на цю тему, але для того, щоб показати масштабну виставку бажано, щоб долучилися ще інші художники, які теж переживали і своїм незламним духом пробували зобразити ті події на полотнах.

Виставка стартує з Тернополя 24 червня о 11:00 год. в державному архіві м. Тернополя! Роботи живопису приносити туди!

_____

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Художниця Марія Ділай закликає живописців приєднуватися до виставки “Герої Майдану”"

  1. Марія Ділай | 19-06-2014 09:34 at 09:34 |

    Друзі виставка стартує з Тернополя 24 червня о 11:00 год. в державному архіві м. Тернополя! роботи живопису приносити туди!

Comments are closed.