У Тернополі виставка живопису “Майдан Гідності”

 

24 червня у Тернополі відкривають виставку живопису українських митців “Майдан Гідності”. Початок об 11.00 у приміщенні Тернопільського обласного державного архіву (вул. Сайгайдачного). Вхід вільний.

Ініціатором була тернопільська художниця Марія Ділай. Вона записала відеозвернення до своїх колег, вякому закликає усіх приносити роботи на тему Майдану.

“Шановні друзі, живописці, колеги, художники і всі громадяни України, які в складний час нашої української історії не були байдужі і завдяки своєму духу передали на полотнах дух Майдану. До вас є пропозиція показати свої роботи для того, щоб організувати всеукраїнську виставку по всій Україні (за підтримки ІЦ «Майдан Моніторинг»).

Прошу вас, зголошуйтеся і долучайтеся!maidan

Мене звати Марія Ділай, я спостерігала за подіями на Майдані. Це сколихнуло не лише моє серце художника, але і серця моїх колег, які не находили собі спокою, переживали, переймалися долею України. Є багато полотен написаних на цю тему, але для того, щоб показати масштабну виставку бажано, щоб долучилися ще інші художники, які теж переживали і своїм незламним духом пробували зобразити ті події на полотнах.

Виставка стартує з Тернополя 24 червня о 11:00 год. в державному архіві м. Тернополя! Роботи живопису приносити туди!”