Вимагаємо належного забезпечення армії

10345549_687264468007642_4296015902619960955_nУкраїнські матері, дружини, діти у середу, 7 червня, о 9:00 вимагатимуть під Адміністрацією Президента України забезпечити усім необхідним українських військових, що нині перебувають на сході та боронять Україну від терористів-загарбників.

Попри те, що наші вояки виконують таку важливу й почесну місію, наші можновладці вочевидь забули прописану в Конституції норму, яка є незаперечною та очевидною з погляду будь-якої порядної людини — життя і здоров’я громадян є найвищою соціальною цінністю.

Наших батьків, чоловіків, синів відправили захищати Батьківщину, не забезпечивши належними засобами для захисту та існування. Напівголодні, погано споряджені, вони залишаються вірними присязі своєму народові та стоять на сторожі його спокою.

Під Адміністрацією Президента дружини та матері виготовлять велику ляльку-мотанку — оберіг, який захищатиме їхніх чоловіків від ворожих куль та гранат. У ХХІ ст. українського вояка міг би захистити й звичайний бронежилет — але досі не всіх вояків забезпечено бронежилетами, що є дивовижним злочинним нехлюйством з боку керівництва.

Ми вимагатимемо від Гаранта влади не ставиться до наших чоловіків як до гарматного м’яса, негайно організувати нормальне тилове забезпечення, спорядити війська необхідними засобами захисту та іншими речами, організувати військове командування з числа тих офіцерів, хто дбатиме про своїх солдат, а не про кар’єру та статки, забезпечити документальне оформлення перебування військових в зоні АТО, а також належну матеріальну підтримку, щоб українські вояки могли боронити Україну, не турбуючись про те, що вдома діти просять їсти.

Подія у Фейсбуці – ТУТ

1 Comment

Comments are closed.