Лідерів ОСН озброюють новими технологіями

Як побудувати комунікативну стратегію організації? Як протидіяти агентам негативного впливу на громадську думку? Як цікаво висвітлювати інформацію про події? Як допомогти людям дістатися до правдивої та корисної інформації?
Лідерів самоорганізації з цілої України провідні експерти «Майдан-Моніторинг» озброїли новими технологіями комунікації з населенням та владою.

Відповідями на ці питання з учасниками зустрічі, яка відбулася у м.Харкові, щиро і професійно поділилися відомі фахівці: Олена Горошко – професор НТКУ «Харківський Політехнічний університет», доктор соціологічних наук; Наталія Зубар – голова правління ІЦ «Майдан-Моніторинг», Володимир Ханас – виконавчий директор ІЦ «Майдан-Моніторинг» та Віталій Овчаренко – координатор ІЦ «Майдан-Моніторинг» по Донецькій області.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут