Молодь змінить Чернігівщину!

Молоді лідери та представники студентства міста Чернігова підвели підсумки отриманого досвіду щодо просвіти та активізації молоді на виборах, а також обговорили стратегії розвитку майбутніх молодіжних просвітницьких і мобілізаційних кампаній під час круглого столу “Молодь змінить Чернігівщину”, який відбувся 04 липня 2014 року.

Зокрема на прикладі проекту “Активна українська молодь для позитивних змін” було визначено позитивні результати та здобутки щодо активізації молоді під час президентських виборчих перегонів, продемонстровано напрацювання роботи у соціальних мережах, де, зокрема, проходило паралельне голосування за кандидатів у президенти, а також відбувалось відкрите обговорення їх передвиборчих програм.

Також учасники круглого столу обговорили ефективність проведених флеш-мобів у вищих навчальних закладах Чернігова та Сум, й зауважили, що нині, коли молодь важко “розворушити” і чимось здивувати, подібні заходи є досить цікавим та креативним способом до привернення їхньої уваги.

Під час підведення підсумків головним висновком учасників круглого столу було те, що подібні проекти, які мають на меті активізацію молоді, її мобілізацію до свідомого голосування, а також розуміння виборчих процесів, є дуже важливими та просто необхідними для розвитку молодого покоління на засадах громадянського суспільства.

Діяльність проходить в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Молодь змінить Чернігівщину!"

  1. Экономь! Это выгодно!

  2. Силовики отрицают, что поселок могли обстрелять украинские летчики.

    http://society.lb.ua/accidents/2014/07/03/271730_stanitsu_luganskuyu_obstrelyali.html

Comments are closed.