Наша виставка “Майдан Гідності” в Бережанах викликала сльози

6 липня 2014 року в Бережанах (Тернопільська область), в краєзнавчому музеї відкрилася Всеукраїнська пересувна виставка художників України “Майдан Гідності”, яку організує Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”. Це було друге місто після Тернополя, яке побачило унікальну збірку картин. З тих пір виставка мандрує і далі Україною. Наша мета показати картини, які увічнюють пам’ять про героїчний чин Євромайдану, всій Україні, Європі та північній Америці (як мінімум, може і далі підемо). А оскільки всі наші задумки колись здійснюються, то чекайте нас в вашому місті, шановний читачу!

На відкритті виставки (музей знаходиться в старовинній Ратуші на площі Ринок) зібралося неочікувано багато людей і навіть завітали якісь дивні шпигуни (молодь явно не патріотична, яка “випадково” заїхала в Бережани, знаємо ми таких).  Виступали всі куратори та організатори виставки. Люди плакали. Я скайпом показувала відкриття виставки татові в Харків, і він теж був вражений.

Репортаж про відкриття виставки на сайті наших Бережанців http://info.berezhany.net/the-news/ridne-misto/3414-maidan-hidnosti-v-berezhanakh (дуже радимо цей супер сайт)

Відкриття виставки “Майдан Гідності” в Бережанах

(відео знімав Володимир Якимів)

Ярослав Сватко, публіцист, головний бандерівець ІЦ “Майдан Моніторинг”, Львів

Тетяна Кохановська, мистецтвознавець, голова Київського осередку ІЦ “Майдан Моніторинг”

Зоя Красовська, журналіст, голова Дніпровського осередку ІЦ “Майдан Моніторинг”

Ігор Крочак, Тернопільський державний архів, архівіст-фотограф ІЦ “Майдан Моніторинг”

В Бережанах було представлено 36 картин від 12 авторів. Але зараз кількість картин вже збільшилася. Якщо ви хочете додати свої картини, пишіть Володимиру Ханасу, виконавчому директору ІЦ “Майдан Моніторинг”.

Наталка Зубар, голова правління ІЦ “Майдан Моніторинг”

f.f.p06.07.14r028_resize

Микола Проців, ст.н.с. Бережанського музею та Володимир Харас, виконавчий директор ІЦ “Майдан Моніторинг”

f.f.p06.07.14r034_resize

Наталка Зубар: “Привіт вам з бандерівського Харкова!” Відгук з зали “А ми тоді хто?” :)

f.f.p06.07.14r025_resize

Отак я стрімлю скайпом батькові відкриття виставки

ipp

Щаслива Марія Ділай – куратор виставки і автор ідеї виставки

ipp

Одна з картин.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут