Олександр Северин: Київрада нова, методи старі

Майже вісім років тому ми з групою однодумців звернулися до Київської міської ради щодо перейменування київської вулиці Артема на вулицю Січових Стрільців. Почалася епопея, неповне викладення якої нещодавно було адресовано у черговому зверненні до нового, нібито демократичного, патріотичного і якого там ще складу Київради та до Віталія Кличка:

Київській міській раді

Київському міському голові п.Віталію Кличку

01044, м. Київ вул. Хрещатик, 36

 

11 червня 2014р.

№7/11/12-7

 

На підставі ст.40 Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”

 

Шановний пане Голово Київської  міської ради, шановні пані та панове,

 

Ще 12.09.06 (себто майже вісім років тому) я, відповідно до Закону України “Про звернення громадян” від імені ініціативної групи громадян звернувся до Київської міської ради з пропозицією щодо перейменування вулиці Артема у м.Києва на вулицю Січових Стрільців.

 У подальшому, у зв’язку з невирішеністю питання і неприйняття Київрадою рішення по суті протягом п’яти років, мені довелося ще неодноразово звертатися до Київради, голів її фракцій, голови КМДА тощо.

 

28.09.06 листом Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА №051-2175 було повідомлено, що “питання <…> було розглянуто та підтримано на засіданні комісії з найменувань та пам’ятних знаків. На сьогоднішній день відповідне подання знаходиться на розгляді постійних комісій Київської міської ради”

28.12.06 листом Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА №051-2960 було повідомлено дослівно те ж саме.

14.02.07 листом Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА №051-251  було повідомлено дослівно те ж саме.

27.06.07 листом Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА №051-1508 було повідомлено: “Головним управлінням підготовлено проект рішення Київської міської ради щодо перейменування вулиці Артема у місті Києві на вул.Січових Стрільців. На сьогоднішній день цей проектт відповідно до регламенту знаходиться на розгляді профільних постійних комісій Київської міської ради”.

12.11.07 листом Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА №051-2847 було повідомлено, що “Головним управлінням підготовлено проект рішення Київської міської ради щодо перейменування вулиці Артема у м.Києві на вулицю Січових Стрільців та передано в установленому порядку на розгляд профільних постійних комісій Київської міської ради”.

08.02.08 листом голови фракції Партії регіонів О.Омельяненко №29/279/842-467 було повідомлено, що “питання про доцільність надання та заміни назв об’єктів міського підпорядкування підлягають обов’язковому попередньому розглядові комісією з найменувань та пам’ятних знаків КМДА”.

13.10.08 листом Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА №051-4563 було повідомлено, що “питання щодо перейменування вулиці Артема у м.Києві на вулицю Січових Стрільців було розглянуто та підтримано на засіданні комісії з найменувань та пам’ятних знаків. На сьогодні відповідне подання знаходиться на розгляді постійних комісій Київської міської ради <…>. Головним управлінням направлений лист на ім’я заступника Київського міського голови – секретаря Київради з проханням активізувати розгляд відповідного подання”.

14.09.10 листом Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА №051-1291 було повідомлено, що “питання було розглянуто та підтримано на засіданні комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків, але відповідне подання досі знаходиться  на розгляді постійних комісій КМДА”.

24.09.10 листом Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА №051-370з було повідомлено (“на виконання доручення заступника Київського міського голови – секретаря Київради”), було повідомлено дослівно те ж саме.

15.11.10 листом Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю КМДА №051-239 було повідомлено, що “станом на сьогодні відповідний проект рішення знаходиться на розгляді постійних комісій Київради”, та що “Головне управління направило лист до постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних зв’язків та інформаційної політики з переліком документів, що були надані до секретаріату Київської міської ради”.

14.12.10 листом голови постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та інформаційної політики №29-290-104 було повідомлено, що “комісією з питань найменувань та пам’ятних знаків КМДА прийнято рішення про перейменування вулиці Артема на вулицю Січових стрільців. Перейменування вулиць у місті Києві здійснюється за рішенням Київради на підставі  подання комісії з питань найменуваньта пам’ятних знаків КМДА, погодженого з відповідними постійними комісіями Київради. Організаційне забезпечення роботи комісії <…> здійснює Головне управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю КМДА. За умови підготовки та подання КМДА проекту рішення Київради про перейменування вулиці Артема на вулицю Січових Стрільців постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та інформаційної політики розгляне його відповідно до регламенту Київради”.

17.12.10 у газеті “Україна Молода” було надруковано матеріал “З Мате Залки на Шухевича”, в якому, з посиланням на члена комісії з перейменування вулиць, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дошок КМДА, голову постійної комісії Київради з питань культури і туризму О.Бригінця стверджувалося, що “усі пропозиції [щодо перейменування вулиць], схвалені профільною комісією КМДА, направлені на терміновий повторний розгляд до Київради. Свого часу вони не були проголосовані через невідповідне оформлення документів або ж не підписані мером <…>. Вулицю Артема перейменують на вул.Січових Стрільців”.

03.06.13 листом голови департаменту суспільних комунікацій КМДА №059-1684, що “департаментом суспільних комунікацій підготовлено і направлено на погодження до відповідних структурних підрозділів КМДА проект рішення Київради про перейменування вулиці Артема у Шевченківському районі м.Києва на вулицю Січових Стрільців”. Проте дотепер, як відомо, жодного рішення прийнято не було.

 

Шановні пані та панове, враховуючи, що моє звернення не знаходить свого вирішення по суті вже майже вісім років, прошу Вас вжити в межах компетенції всіх належних заходів для прийняття Київрадою рішення про перейменування вул.Артема на вул.Січових Стрільців.

Принагідно нагадую і прошу звернути увагу на той факт, що протягом усього свого існування військова формація Січових Стрільців дотримувалася підкреслено позапартійної позиції, керуючись єдино метою здобуття і збереження незалежної української держави і, таким чином, позитивне вирішення питання має сприяти утвердженню національної єдности та патріотизму.

 

Відповіді на це звернення прошу надати у письмовому вигляді на вищенаведену поштову адресу відповідно до закону. Вашу реакцію на це звернення буде широко оприлюднено.

 

З повагою,

 Олександр Северин

*****

Відповідь, скажімо так, потішила: “Київмістобудування”, до якого заступник Кличка відфутболив звернення, сповістило одкровення: вулиця Артема у місті Києві є, а вулиці Січових Стрільців – нема, і взагалі це не справа Київмістобудування. Насолоджуйтеся:

CC-2014-відповідь

Отже, як футболили та ухилялися від розгляду питання по суті за часів Ющенка і Януковича, так продовжують робити і сьогодні. Доведеться пана Кличка з депутатами потурбувати ще раз, а як доведеться – і неодноразово.

p.s. Нема на київських владців команданта Січових Стрільців полковника Євгена Коновальця.

Konovalets

1 Comment

  1. Треба вже не просто звертатися, а вимагати аби ця комісія Київради звітувала про невиконання запитів спільноти (((

Comments are closed.