Пікет громадських активістів з вимогою звільнення полтавського обласного воєнкома Б. Павлова

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

 21.07.2014

10-00

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Володимирська, 35

Пікет громадських активістів з вимогою звільнення

полтавського обласного воєнкома Б. Павлова

 

Останні роки Збройні сили та інші силові структури України свідомо руйнувалися відкритими та прихованими ворогами нашої держави. Спецслужби Російської Федерації засилали й  легалізовували своїх агентів, вербували й підкуповували громадян України, плекали сепаратизм.

Саме тому так багато нині зрадників, які підривають національну безпеку й  обороноздатність України.

Тож громадськість Полтавщини серйозно стурбував виявлений журналістами та активістами Євромайдану зміст особистої сторінки в одній з соціальних  мереж полтавського обласного військового комісара полковника Бориса Павлова.

Активісти зафільмували, що в інтернет-опитуваннях Б. Павлов на своїй сторінці в мережі “Однокласники” голосував за приєднання південно-східної частини країни до Росії, підтримував сепаратистів, схвалював спалення українського паспорта тощо.

Зараз Борис Павлов активно проводить прес-конференції та дає інтерв’ю представникам ЗМІ, виправдовуючись, мовляв, його сторінку в Однокласниках зламали, а тим часом на Полтавському обласному військкоматі досі не вивішено українського прапора, не використовуються виділені Полтавською обласною радою кошти для батальйонів територіальної оборони, саботуються ініціативи громадськості та облради, спрямовані на підсилення териториіальної оборони.

В умовах війни з Росією є злочином залишати на такій важливій посаді, як військовий комісар, людину, щодо  якої є сумніви у її патріотичності й підозри у зраді. Адже ціна такій діяльності – життя наших співгромадян та безпека держави.

Вимагаємо негайно звільнити з посади полтавського обласного військового комісара полковника Бориса Павлова.

АКТИВІСТИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПОЛТАВЩИНИ

 

 

 

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Пікет громадських активістів з вимогою звільнення полтавського обласного воєнкома Б. Павлова"

  1. Пусть берет свой тревожный чемодан и на россию!

Comments are closed.