Українськім дітям в Болгарії намагалися заборонити носити вишиванки!

У Болгарії в дитячому таборі “Містрал” що на на узбережжі Чорного моря дітям з України заборонили співати українські пісні та одягати вишиванки. Деталі тут http://uapress.info/uk/news/show/32381

Коментар МЗС України у зв’язку з інцидентом у дитячому таборі «Містраль» (Болгарія)

МЗС України обурене і категорично засуджує дискримінаційні та українофобські вчинки керівника групи аніматорів літнього табору «Містраль» на узбережжі Чорного моря у Болгарії Ігоря Абессінова по відношенню до дітей з України.

Беручи до уваги свідчення родичів українських дітей та очевидців, встановлена ним заборона на демонстрацію і носіння українських національних символів у таборі відпочинку та на цьому ґрунті моральне знущання, якого було завдано дітям з України через демонстративний вияв неповаги до української національної символіки, можуть свідчити про вчинений ним злочин дискримінації за національною ознакою, порушення прав і свобод людини, розпалювання ксенофобських настроїв та міжетнічної нетерпимості.

Подібна поведінка є неприпустимою для демократичного суспільства та європейської держави, в якій працевлаштований цей громадянин, та не може залишитися без належної реакції української та болгарської сторін.
МЗС України надсилає ноту до зовнішньополітичного відомства Республіки Болгарія з проханням надати правову оцінку діям Ігоря Абессінова, провести розслідування цього інциденту та вжити заходів, щоб не допустити побідних випадків у майбутньому.

З метою надання необхідного консульсько-правового захисту та сприяння українським дітям, а також з’ясування усіх обставин, до місця інциденту прибув український консул.

Справа перебуває на особливому контролі МЗС та Посольства України в Республіці Болгарія.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Українськім дітям в Болгарії намагалися заборонити носити вишиванки!"

  1. Нічого дивного. Болгарія – давня маріонетка московщини.

Comments are closed.