“З мотивів нетерпимости”: Нема злочинів чи нема статистики?

Ми спитали у Державної судової адміністрації України про кількість осіб, засуджених протягом 2013-го року за певні злочини, скоєні з мотивів расової, національної або релігійної нетерпимости.  На жаль, як бачимо з нижченаведеної відповіді, за більшістю показників такої звітности просто нема, встановлена державою статистика фіксує загальну кількість засуджених , не виокремлюючи різних “мотивів”:

ДСАУ-24

Отже для з усього того для нас важливі два моменти:

–  протягом 2013-го року в Україні не було засуджено нікого за умисне убивство з мотивів расової, національної або релігійної нетерпимости,

– протягом 2013-го року трьох осіб було засуджено за порушення рівноправности громадян залежно від їх расової, національної належности або релігійних переконань.

p.s. За якість скану перепрошуємо, як отримали.

****

Діяльність з моніторингу та захисту конституційних прав і свобод в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "“З мотивів нетерпимости”: Нема злочинів чи нема статистики?"

  1. Российские журналисты на Донбассе: сам стреляю, сам снимаю
    http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/11/7031616/

Comments are closed.