Зачистка Майдану

Дві цитати:  “ЛЮДИ! Там до сих пор не высохшие лужи крови! Не топчите ее!” (Юлія Чумак). “…мне хочется целовать эту черную землю…” (Анастасія Савицька)

Як я і відчував (і, напевно, не тільки я), незважаючи на попередні запевнення, влада вирішила не обмежитись наведенням порядку на Майдані та відкриттям транспортних магістралей, а його зачистити.  Що майже повністю відбулося сьогодні, 10 серпня 2014 року.

05

На Майдані зібралось може з тисячу осіб, які розділились на тих, що зачищають, і незадоволених цим. Виникали сварки, але без особливих ексцесів. 060807Деякі громадяни, більшість яких представляли особи похилого віку, за звичкою намагались провести Віче.  Але після виступу сивого козака – діда Тараса  сцену розібрали.

По вул. Інститутській роботи не велись, хоча повсюди на поребриках сиділи хлопці з характерною зовнішністю комунальних робітників (а ви що подумали?). Напевно, зачистка Інститутської почнеться вночі…

Схоже, сучасна київська влада вже майже наблизилась до ідеалу впорядкування Майдану, який ще можна знайти в Google.

10

Тоді їй (владі) вже ніхто не заважатиме розчистити вулиці міста від кіосків та прилавків, побудувати автостоянки та велодоріжки, знести будинки-монстри в історичній частині, відремонтувати Андріївський узвіз та почистити від сміття Київські гори, з яких “пішла Земля Руська”… Багато ще чого зробить київська влада, коли їй не заважатиме Майдан.

От тільки на брехні нічого не збудуєш, крім ще більшої брехні!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут