26 вересня у Києві відбудеться конференція «Майбутнє політичних реформ в Україні»

Микола Гнатовський: Шановні колеги!

Від імені Київського національного університету імені Тараса Шевченка та неурядової організації «Democracy Reporting International» запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Майбутнє політичних реформ в Україні», що відбудеться 26 вересня 2014 року у приміщенні Інституту міжнародних відносин (м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, зал вченої ради). Початок конференції – о 9 годині, орієнтовний час завершення – 14 година.

Ця конференція є першим із заходів, організованих у рамках нещодавно започаткованого проекту співробітництва між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та неурядовою організацією «Democracy Reporting International», присвяченого моніторингу демократичних реформ в Україні. Участь у конференції візьмуть вчені у галузі конституційного права, аналітики, представники громадянського суспільства, міжнародні експерти та представники провідних ЗМІ. Дискусія буде поділена між трьома основними темами: конституційна реформа, реформа виборчого законодавства та проблема децентралізації влади. Також ітиметься про шляхи залучення громадськості до процесу обговорення поступу реформ, що дозволить забезпечити відкритість такого обговорення та відповідальне ухвалення рішень.

Мова конференції: українська / англійська

Реєстрація: мейл із заголовком “Реєстрація” до 24 вересня 2014 р. на r.vovk@democracy-reporting.org

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут