Благодійний аукціон на підтримку українських прикордонників. Київ, 25.09.14

10411084_954623427897746_7901654203096081162_n25 вересня (чт.) о 19:00 активісти громадських ініціатив “Допомога Державній прикордонній службі України” і “Безкоштовні курси української мови” проведуть мистецький аукціон на підтримку військовослужбовців-прикордонників, які стоять на сторожі нашого спокою і приймають найтяжчі удари противника.

На наш заклик організувати аукціон для підтримки прикордонників відгукнулися українські письменники, художники, співаки, громадські діячі.

Лоти для аукціону надали акторка Римма Зюбіна, художниця Євгенія Гапчинська, музикант Іван Леньо (гурт Kozak system), художник Юрій Бесараб, журналістка Анжеліка Долженко, народні майстри з Івано-Франківщини.

Вже триває он-лайн аукціон на сторінці “Безкоштовні курси української мови”.
З огляду на складну політичну ситуацію, наявність невгамовного сусіда на кордоні і неналежне забезпечення українських військових, запрошуємо усіх небайдужих приєднатися до укріплення українських рубежів і підтримати наших прикордонників.

Аукціон відбудеться у приміщенні Disco Radio Hall (пр-кт Московський, 32).

Почесні гості аукціону-власники лотів художники Євгенія Гапчинська, Василь Дідик і Юрій Бесараб, журналістка Анжеліка Долженко, культурна діячка Анжеліка Рудницька, письменник Дмитро Лазуткін, актор Дмитро Лінартович

Подія у Фейсбуці – ТУТ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут