Київрада не поспішає скасовувати власні обмеження свободи мирних зібрань

Але вже і не відмовляється від можливости скасування.

Протягом кількох років Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” дістає київських чиновників, прокурорів, суди і главу держави, щоби домогтися скасування т.зв. “Порядку організації і проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру” (рішення Київради від 24.06.99 №317/418). На нашу чергову скаргу до голови Київради ми отримали таку відповідь (не від пана Кличка, але від його першого заступника):

Київ-39-порядок-відповідь-2014-1Київ-39-порядок-відповідь-2014-2

Як бачимо, проект рішення про скасування незаконного “порядку” (чому незаконного – див. ТУТ, розділ IV) вже є, і це добре. Тепер ми спонукатимемо депутатські фракції Київради його підтримати, і то – найшвидше. Далі – буде.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні провадиться ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут