Стартував проект зі сприяння міжрегіонального молодіжного співробітництва

Чернігівський Центр Прав Людини розпочинає реалізацію проекту, направленого на встановлення міжрегіональних зв’язків між молоддю. Проект стимулюватиме українських молодих активістів займати активну позицію та вести за собою молодь і волонтерів, створюючи соціальні зміни.
Потреба суспільства в лідерах зростає. Суспільство, а саме громадянське, яке ми будуємо в Україні, потребує людей, які не тільки мають бажання змінювати світ, але мають вміння та навички, потрібні для задоволення потреб свого середовища.
Молоді активісти з Чернігівської та Сумської областей матимуть можливість зміцнити свій професійний потенціал і навчитись вести за собою. Молодь має усвідомити, що бути лідером означає бути соціально і морально відповідальним по відношенню один до одного та до своєї країни.
Планується проведення 3-ї молодіжної Школи «Відповідальна Молодь», дистанційного навчання та зустрічі з видатними особистостями для обговорення поточних соціально – політичних процесів.
Для підтримки співпраці та взаємодії між випускниками Школи, буде створено Клуб випускників 1, 2 та 3 Шкіл та проведена щорічна Конференція.
Реалізація проекту зміцнить міжрегіональне молодіжне співробітництво, а також посилить розуміння та сприйняття молоддю демократичних цінностей.

Діяльність проходить в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.