Польсько-Український Форум Партнерства в Тернополі

Чергова зустріч Польсько – Українського Форуму Партнерства «Європейська дорога України та  польський досвід”  відбудеться 9 грудня у Тернополі. Партнерами заходу виступили Генеральне консульство Республіки Польща в Україні в Луцьку спільно з Інформаційним центром “Майдан Моніторинг”.
Програмою заходу передбачено відкрита лекція відомого польського політика Павла Залєвського “Український шлях до ЄС і чи допоможе цьому польський досвід” та круглий стіл за участю польських експертів та представників тернопільського бізнесу, неурядових організацій, представників влади та навчальних закладів, журналісти. У Форумі з польського боку візьмуть участь  один з засновників польської “Солідарності” Збігнєв Буяк, консул Генерального консульства Республіки Польща в Україні в Луцьку Кшиштоф Савіцкі, віце-президент Центру східних досліджень Адам Ебергардт, секретар Форуму Павел Тщцінський.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут