Польсько-Український Форум Партнерства в Тернополі

Чергова зустріч Польсько – Українського Форуму Партнерства «Європейська дорога України та  польський досвід”  відбудеться 9 грудня у Тернополі. Партнерами заходу виступили Генеральне консульство Республіки Польща в Україні в Луцьку спільно з Інформаційним центром “Майдан Моніторинг”.
Програмою заходу передбачено відкрита лекція відомого польського політика Павла Залєвського “Український шлях до ЄС і чи допоможе цьому польський досвід” та круглий стіл за участю польських експертів та представників тернопільського бізнесу, неурядових організацій, представників влади та навчальних закладів, журналісти. У Форумі з польського боку візьмуть участь  один з засновників польської “Солідарності” Збігнєв Буяк, консул Генерального консульства Республіки Польща в Україні в Луцьку Кшиштоф Савіцкі, віце-президент Центру східних досліджень Адам Ебергардт, секретар Форуму Павел Тщцінський.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки