1 січня дивіться новий фільм про Степана Бандеру

На день народження Степана Бандери телерадіокомпанія “Львів-ТБ” пропонує глядачам біографію лідера ОУН без “сексуальних секретів”. Але з усіма епізодами, коли смерть заглядала йому в лице, коли вороги шантажували його життям близьких і рідних.

В Україні Львів-ТБ присутня в кабельних мережах, в т.ч. у звільнених районах Донецької та Луганської областей, а крім того – на супутнику AMOS2.

Анонс дивіться тут:

В кінці анонсу на відео – параметри каналу на супутнику для настройки тюнера.

Слава Україні! – Героям Слава!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "1 січня дивіться новий фільм про Степана Бандеру"

  1. правду о С.Бандере нужно показывать по всем каналам и не один десяток раз, чтобы люди наконец-то узнали правду о нем, а не ложь, которой нас кормили сколько десятилетий.

  2. Я бандеровець- той,хто бореться за правду,за свободу,і бажає щастя Україні та всім людям .Людина повина боротися за правду і волю,за своє щастя , та думати , що залишить після себе для майбутніх поколінь. ХАЙ ЖИВЕ УКРАЇНА !!!.

Comments are closed.