Dakh Daughters у Львові 17 грудня! | Додатковий концерт! | Lviv 17 december

Після чотирьох західноукраїнських аншлагів у Львові, Чернівцях, Тернополі та Івано-Франківську – 17 грудня Dakh Daughtersповертаються до нас на додатковий концерт!
_______________________________________

квитки: http://kasa.in.ua/ua/events/view-dakh-daughters-lviv.html
купити онлайн: http://gastroli.ua/events/dakh-daughters
та Наш Формат Львів
_______________________________________

Dakh Daughters – це сім талановитих красунь, акторок театру «Дах» Влада Троїцького.

Це – п’ятнадцять музичних інструментів, діапазон вокалу від українського плачу до суворого гроулінгу та повний спектр людських емоцій.
_______________________________________

У них взагалі нема пісень. Кожна композиція – то окреме театральне дійство з виром почуттів, зворушливими героями та неймовірними історіями. Дещо непояснюване, що відбувається на перетині музики, театру та класичного кабаре.

Dakh Daughters Band – феноменальне явище нашої культури. Лише за один рік свого існування вони, наче вірус, проникли до сердець українців, встигли підкорити Європу, в тому числі французів, що мають неабиякий смак у кабаре.

Дівчата тільки нещодавно повернулися з Москви, де відбувся їхній концерт у «Гоголь Центрі», одному з небагатьох оплотів російських митців, що підтримують Україну. На них вже чекає Санкт-Петербург, де вони теж будуть співати свої недвозначні хіти про «моє море» та українських дівчат.

А поки доньки «Даху» мріють зарядитися енергією рідної землі та подарувати їй свою любов і рух – найпотужнішу жіночу силу.

Це кабаре, в якому танцюють не напівоголені дівчата, а інтелектуальні красуні декламують тексти Бродського, Шекспіра та Андруховича.

Фріки виглядають нормальніше, ніж ті, хто живуть за старими нормами.

Це – концерт Dakh Daughters Band і тільки початок приємних здивувань.

Подія у Фейсбуці – ТУТ

10511503_885063244845411_5825798578500591397_o