«Очима культури» про джерела модерної української політичної культури.

Ще в грудні 2013, паралельно із враженнями від Майдану, я записав дві телепередачі «Очима культури» на теми джерел і основ модерної української політичної культури. В обох передача ішлося про нібито знайомі (та хіба воно насправді так?) події та концепції, що виникли в Україні ХІХ ст.

«Очима культури» № 59 присв’ячена ідеям Кирило-Методіївського братства, від якого, за словами Михайла Грушевського, почався увесь процес формування України як модерної політичної нації. 

«Очима культури» № 60 про українські громади ХІХ ст., про історика Володимира Антоновича, а насамперед про першу модерну українську політичну програму створену досі найвидатнішим українським політичним мислителем Михайлом Драгомановим. Багато аспектів його концепції досі не втратило актуальності для України. А вже безперечно, без зрозуміння його ідей неможливо усвідомити послідовність розвитку української інтелектуальної, а в тому й політичної думки.

Marko Stech 2 small 2kontakt_logo (male)Усі телепередачі «Очима культури» можна подивитися тут: на моїй сторінці «Очима культури».

Дякую за Вашу увагу! Щиро, Марко Роберт Стех

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут