01.02.2015: Акція протесту біля посольства РФ в Україні

Встановлення пам’ятних хрестів з іменами загиблих мирних громадян у жилому масиві міста Маріуполя 24.01.2015 перед посольством Російської Федерації в Україні.

Шановні представники ЗМІ, просимо Вас освітити захід, що відбудеться 01 лютого 2015 року з 12:00 до 15:30 на дев’ятий день після атаки російськими військами українського міста Маріуполя.

В цей день заплановано проведення мирного зібрання протесту проти дій Російської Федерації направлених на підтримку терористичної діяльності, зокрема обстрілу жилого масиву м. Маріуполя, внаслідок чого загинуло 30 осіб та понад 100 поранено. Під час заходу будуть встановлюватися хрести з іменами загиблих.

Цією акцією ми хочемо привернути увагу як української так і світової спільноти до неприкритої агресії з боку Російської Федерації.  Також цією акцією ми хочемо чітко показати російським офіційним представникам в Україні, що українське суспільство вимагає покарання винних у скоєнні злочину проти мирних громадян.

Зібрання матиме виключно мирний характер, без перекриття дорожнього руху та перешкоджання діяльності будь-яких установ.

Проведення заходу планується за адресою м.Київ, Повітрянофлотский проспект, 27 перед посольством Російської Федерації в Україні

Приблизна кількість учасників – 70-100.

Організатор акції: Чеботарьов Євгеній Вікторович

Телефон 067-4400023

е-мейл: madeath@me.com