Хто відбудує новий Донбас? Відео-конфереція

У рамках міжнародного проекту «Українська миротворча школа» 15 січня 2015 року відбудеться телеміст між експертами проекту, громадськими діячами Донбасу, представниками органів виконавчої влади на тему «Хто відбудує новий Донбас?».

Телеміст зв’яже між собою студії в містах Краматорську, Артемівську, Костянтинівці, Красноармійську, Сєвєродонецьку, а також громадських діячів, які наразі знаходяться за межами Донбасу у режимі відео конференції.

– Чи готове громадянське суспільство Донбасу здолати новітні виклики посталі перед Україною?
– Чи готове громадянське суспільство запропонувати у представницькі та виконавчі органи влади людей нової генерації, здатних втілювати реформи?
– Чи достатньо розвинуте громадянське суспільство Донеччини для контролю за здійсненням цих реформ і діями органів влади?
– Якої підтримки воно потребує?

Пряма трансляція телемосту по відео буде доступною з 17:00 за посиланням
https://plus.google.com/+майдан

donbast

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Хто відбудує новий Донбас? Відео-конфереція"

  1. як хто, які ще можуть бути сумніви: народ України. Народ відгуляв на ЄВРО 2012 тепер платить, і той самий народ буде фінансувати відбудову

Comments are closed.