Мер Олександрії нагородив депутата, який назвав Євромайдан «розгулом тероризму»

5tz2Z5F7xPqp

Депутата Олександрійської міської ради Івана Бугайченка, який був одним з підписантів скандального рішення міської ради щодо підтримки дій екс-президента Віктора Януковича та придушення Євромайдану, Олександрійський міський голова Степан Цапюк нагородив Почесною грамотою міської ради.

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет, на засіданні якого головував Олександрійський міський голова Степан Цапюк.

Іван Бугайченко також відомий тим, що на сесії міської ради обґрунтовував дії Януковича та його підлеглих, терористів та бандитів у східних регіонах України, необхідним спротивом, а діюча влада УкраїниЄ, на його думку, оголосила «війну власному народу».

Події на Євромайдані депутат неоднозначно назвав «розгулом тероризму і бандитизму», результати Революції гідності – «захопленням влади», а тероризм – «державною політикою» України.

«Саме в січні-лютому 2014-го року в Києві і по всій Україні набирали силу розгул тероризму і бандитизму. Приниження прав людини, викликані Майданом. Після захоплення влади представниками Майдану, цей розгул отримав підтримку законодавчого органу держави і став державною політикою України. Це привело Україну до громадянської війни. Коли діюча влада оголосила війну власному народу. В цій війні гинуть люди, руйнується житло людей та населених пунктів, ми маємо тисячі біженців, в ряді регіонів сходу ситуація наближається до гуманітарної катастрофи”, – зазначав І. Бугайченко.

Відповідно до рішення виконавчого комітету цьому депутату влада виплатить за бюджетні кошти грошову винагороду за рахунок Програми підтримки та розвитку місцевого самоврядування.

Імовірно, що згадувані вище заяви І. Бугайченка до вподоби Олександрійському міському голові Степану Цапюку, оскільки у мотивувальній частині рішення виконкому прямо зазначено, що ця нагорода присвоєна «за багаторічну сумлінну працю, активну депутатську і плідну громадсько-політичну діяльність, високий професіоналізм».

Джерело

1 Comment

  1. козломордый степашка не забывает своих подельников из партии рыгионов, как впрочем и глава ОДА, бывший палач Майдана, которого сладкопопый гарант назначил!

Comments are closed.