У Красноармійську знесено пам’ятник катові Українського народу Дзержинському

Громада міста Красноармійська яка зібралась 18 січня, вшановуючи пам’ять загиблих 13 січня українських громадян, пасажирів рейсового автобуса «Златоустівка-Донецьк», внаслідок бандитського обстрілу біля міста Волноваха Донецької області, усіх загиблих українських вояків та громадян України від рук незаконних збройних угрупувань вирішила, виконуючи Указ Президента про знищення пам’ятників та топонімів злочинного комуністичного режиму, громада м. Красноармійська, після численних звернень до міського відділу міліції і міської ради (рішення міської ради: «… пам’ятник у 2008 р. був знятий з державного обліку і не знаходиться на балансі міста, а також не є власністю міліції та не перебуває на балансі як майно чи річ юридичної особи. … »), знести бюст першого господаря радянської Луб’янки, одного з винуватців Голодоморів та репресій проти Українців, ката, чиї руки в крові українців, так званого « залізного» Фелікса Дзержинського.

1979358_709769659142845_452265581896748273_o

Цю акцію планувалось провести 20 січня о 16.00
Але після того, як працівники міліції в неділю побачили під вікнами відділку активістів, які вели підготовку до акції знесення, вже сьогодні з постаменту було знято бюст Дзержинського, а постамент демонтовано.

Слава Україні!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "У Красноармійську знесено пам’ятник катові Українського народу Дзержинському"

  1. Когда снесут в Днепродзержинске ???????!!!!!!

Comments are closed.