Авакову – від українських митців

Відкритий лист- звернення до міністра МВС Авакова А.Б. від українських митців.

22 лютого 2015 року в місті Харків був жорстоко побитий лідер гурту “Папа Карло”, координатор Євромайдану у Харкові, патріот та волонтер – наш друг та колега Василь Рябко. Побиття сталося кількома людьми – що призвело до числених переламів лицевих кісток, оперативного втручання та кількатижневої реабілітації. Ми, українські митці висловлюємо всіляку підтіримку нашому колезі та звертаємося до представників правоохоронних органів з вимогою якомога швидше та об’єктивно розслідувати обставини та забезпечити притягнення до відповідальності винних осіб, не дивлячись на майновий стан чи наявність покровителів у високих владних кабінетах

Підписали:
Жадан Сергій –письменник, музикант
Журавель Юрій- музикант, художник
Захаров Борис- продюсер, правозахисник
Захарова Марина- музикант
Карпа Ірена- письменник, музикант
Мельник Валерій- музикант
Михайлюта Олег( Фагот)- музикант
Сидоренко Олександр (Фоззі) – музикант
Севастьянов Борис- музикант
Скрипка Олег, музикант
Хом’як Тимофій- музикант

Коментар Ірени Карпи:

Вчора підписала листа. Вася, друг Жадана, організатор концертів багатьох українських гуртів у Харкові, перше поговорив із Богословською, що звинуватила його в смертях дітей в харківському теракті (типу то він на марш іх вивів), а потім, після його коментаря, що кохана партія регіонів призвела до вбивств Небесної Сотні, з Василем “поговорила” охорона колишньої регіоналки. До восьми переломів на обличчі поговорила. Все це розказав Василь телефоном з лікарні. Я підписала відкритого листа, бо правоохоронні органи жують шмарки з цього приводу.
About Людмила Ямщикова 733 Articles
Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.

1 Comment

  1. нуну…они не хотят особо напрягаться по политическим убийствам а тут спишут тупо на бытовуху…это ж аваков-геращенко семпл.

Comments are closed.