Ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко організовує антимайдан.

Скандал навколо Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка набирає обертів. Численні скарги викладачів та студентів на безчинства в університеті таки почули в Міністерстві освіти і науки і міністр Сергій Квіт порадив  ректору В. Онищенку написати заяву за власним бажанням. Очевидно, що людина, котра себе поважає, котра має честь і гідність так би й зробила, очевидно, міністр, котрий не має прямих повноважень звільнити ректора, на це й розраховував. Але колишніх регіоналів не буває (ректор Онищенко є чинним депутатом обласної ради від Партії Регіонів). Інстинкт самозбереження, здається, у пана ректора також відсутній. Окрім того, що він терміново організував  у відповідь відкритого листа міністру, сьогодні вночі від стін університету вирушили на Київ чотири величезних автобуси з викладачами та студентами, реакція яких на журналістів була ідентичної реакції антимайданівців: вони відмовлялись відповідати хто вони, куди й для чого їдуть.

Відео від Полтавського Громадського Телебачення

Нагадаю, що сьогодні робочий день і студенти та викладачі мають бути в стінах університету на заняттях. Виникають питання: хто оплатив автобуси, чи відомо батькам студентів, про те, що їх дітей повезли вночі до Києва? Чи отримають викладачі заробітну плату за цей день?

Такого відвертого примусу людей до участі в публічних акціях не було з часів Майдану, коли на антимайдан виганяли студентів та бюджетників.

Ігор Кіянчук. ІЦ “Майдан Моніторинг”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут