У капличці при МВС у Полтаві служитимуть священники різних конфесій

Керівництво УМВС України в Полтавській області надало дозвіл почергово відправляти службу в капличці Святого архистратига Михаїла, котра знаходиться на балансі УМВС, священникам Греко-Католицької Церкви та Української Православної Церкви Київського Патріархату. Таке рішення прийнято на підставі консультацій з духовенством та громадськістю і має забезпечити єдність українців навколо спільних цінностей не залежно від їх віросповідання. За словами  начальника відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області полковника Юрія Сулаєва, УМВС готове співпрацювати в цьому напрямку й з іншими християнськими конфесіями.

Раніше в капличці Святого архистратига Михаїла несистемно відбувались служби тільки священників Української Православної Церкви (Московського Патріархату).

 Каплиця  Святого архистратига Михаїла у Полтаві

Каплиця Святого архистратига Михаїла у Полтаві

Ігор Кіянчук

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут