В Олександрії депутати і мер зірвали сесію, на яку вносився проект щодо агресії Росії

Олександрійська міська рада 27 березня зірвала хід 94 сесії міської ради, на яку виносився розгляд багатостраждального проекту рішення щодо визнання Російської Федерації країною-агресором. Напередодні сім комісій міської ради своїми висновками схвалили проект, однак після розгляду питання щодо надання землі у постійне користування релігійним організаціям міста, депутати почали залишати сесійну залу і сесію продовжувати стало неможливим, оскільки не стало кворуму, тобто мінімально необхідної кількості депутатів для розгляду питань – 26 депутатів, що складає більше половини складу ради. Олександрійський міський голова С. Цапюк або умисно, або з власної неспроможності координувати діяльність депутатського корпусу, навіть після годинної перерви не зміг організувати роботу міської ради та зібрати депутатів.

Імовірно, що це було заздалегідь сплановане рішення, оскільки буквально за день до проведення сесії у міській раді було скликано вже неофіційно існуючу екс-фракцію Партії Регіонів, куди зібрали для участі та прийняття рішень депутатів, які свого часу голосували за проект рішення щодо підтримки дій Януковича і необхідності жорстких заходів до протестувальників. Цей “захід” відбувався за активної участі депутата обласної ради і першого заступника Олександрійського міського голови Людмили Давиденко.

Під час ж  проведення самої сесії, коли кількість розглянутих сесією питань перетнула межу двадцяти з 47 запланованих, з зали поступово почали зникати депутати, в тому числі від міської провладної більшості.

Взагалі не були присутні на засіданні сесії депутати фракції “Сильна Олександрія”, був лише голова цієї фракції Віталій Проквас, який теж демонстративно залишив залу.

Залишила залу без пояснень причин частина депутатів від більшості, в тому числі працівники бюджетних установ та організацій, які прямо підпорядковані міському голові Степану Цапюку.

Слід зазначити, що до сесійної зали прийшли активісти осередків партій “Свобода”, “Народний Фронт”, “Батьківщина”, які говорили про підтримку проекту рішення та необхідність його прийняття.

В сесійній залі проголошували також підтримку проекту рішення лідери громадських організацій міста, в тому числі і Незалежної громадської ради міста Олександрії.

Коли кількість депутатів стала меншою кворуму, міський голова прийняв рішення оголосити перерву в засіданні сесії, яку можуть тепер орієнтовно скликати на початку наступного тижня.

Мер міста та його підлеглі залишали сесійну залу під вигуки “Ганьба!” та “Брехуни!”.

Нагадаємо, проект рішення був оприлюднений лише після направлення до міського відділу міліції заяви про вчинення злочину посадовцями міської ради, в тому числі секретарем міськради Геннадієм Лоцманом, з приводу навмисного блокування оприлюднення цього проекту рішення під назвою “Про підтримку Постанови Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації країною-агресором”, внесеного депутатом Віктором Голобородьком.

Текст проекту представляє собою звернення до українського парламенту, обласної ради та інших представницьких виборних органів країн Європи, в якій пропонується підтримати постанову Верховної Ради України із згадуваного питання та висловити власну позицію щодо засудження агресивних дій проти територіальної цілісності та незалежності України.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "В Олександрії депутати і мер зірвали сесію, на яку вносився проект щодо агресії Росії"

  1. Когда я читаю подобные сообщения, мне становится непонятным, чем у нас занимается СБУ? Ведь и ежу же понятно, что налицо – гнездо вражеских агентов, которых нужно немедленно разоблачить и водворить туда, где им самое место, то есть – в тюрьму строгого режима. Но пан Наливайченко, отнюдь не еж. У пана Наливайченко, похоже мозгов куда меньше, чем у этого безобидного зверька. Поэтому пану Наливайченко все это совершенно не очевидно. Он еще лет десять подумает, прежде чем что-либо в этой связи предпринять. Позорище, честное слово!

Comments are closed.