Черговий фейк він ПНТУ!

Студентам пороздавали ось такі документи.

фейк

Ще минулого року, це було б не дивно, адже згідно постанови Кабміну від 22.08.1996, студенти-бюджетники були зобов’язані відпрацювати 3 роки. Проте вже 15 днів як, тим же Кабміном, прийнята постанова про відміну цього пункту.
Проте керівництво, знаючи низьку юридичну підготовку студентів і те, що більшість документів вони підписують практично не читаючи, роздали ці фейкові папірці. Вони хочуть, щоб хоча б в цьому році, в черговий раз, подати звітні документи про високий рівень працевлаштування кадрів-випускників за спеціальністю на ринку праці. Ці папірці завжди були фіктивними і нічого не значили.
СТУДЕНТИ НЕ ПІДПИСУЙТЕ ЦИХ ДОГОВОРІВ!!! Адже, тільки підписання подібного договору може вас зобов’язати відпрацьовувати 3 роки, чи повертати гроші за навчання університету.
Нижче посилання, що підтверджують мої слова.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут